“GJITHMON I IMI KI MU KON”, AGNESA E DASHURUAR MARRËZISHT NË DARDIN

Agnesa dhe Dadi, si duket janë duke jetuar në kulmin e dashurisë.

Ata shpesh herë sjellin video dhe fotografi interesonte në llogaritë e tyre zyrtare duke i shprehur dashurin njeri-tjetrit, shkruan InfoKosova.

Pas një jave njohje, ata u martuan, nje prej martesave më të shpejta të showbizit vendor.

E më së shumti duket se po e sh.ijon Agnesa.

Në një video të publikuar në llogarinë e saj instagram, ajo shkruan “ gjithmonë i imi ki mu kon”, duke përmbledhur disa ingjizime së bashku me Dardin.

Kujtojmë, se Dardi është konkurrent i Its my Love, ku edhe fitoj famë./InfoKosova/

Leave a Reply