Gjithë vajzat e botës e duan për burrë/ Flet 26-vjecari shqiptar: S’kam qenë i lidhur, dua një nuse shqiptare dhe…


Mërgim Vojvoda është një nga nga emrat kosovarë më të dëgjuar në futbollin e Torinos. Së fundmi, gjatë një interviste për mediat kosovare, ai i ka habitur të gjithë ndjekësit me deklaratën e tij.

Mërgimi, i ka habitur të gjithë teksa ka thënë se nuk ka pasur asnjëherë lidhje dashurie me ndonjë vajzë dhe momentalisht është single.

“Nuk kam pasur asnjëherë lidhje me ndonjë vajzë. Nuk ka rëndësi çfarë stili ka, vetëm se normalisht duhet të jetë shqiptare. Pasi unë jam besimtarë mundësisht të jetë edhe myslimane”, deklaroi ndër të tjera, Mërgim Vojvoda në “Duelin Sportiv”, në RTV.

Leave a Reply