Genta Ismajli feston ditelindjen, merr urimin romantik nga partneri i saj, do habiteni sa vjec mbush


Këngëtarja Genta Ismajli sot feston ditëlindjen e 37 dhe duhet ta pranojmë që nuk duket aspak në këtë moshë. Ajo është e mirënjohur për këngët e saj, që prej 18 vitesh.

Ndërkohë,këngëtarja kosovare tashmë është në një stad tjetër në jetë, pranë një personi që e do dhe duke bërë plane për një martesë. Biznesmeni turk sigurisht që nuk e ka lënë pa një urim publik të dashurën e tij. Ai shkruan shqip “Të dua shumë”, pasuar me disa fjalë turqisht dhe anglisht.

Genta Ismajli mbush sot 37 vjeçe, merr urimin romantik nga partneri i saj

“Uroj të jesh e lumtur, e shëndetshme. Uroj që të të realizohen të gjithë ëndrrat. Shpirt, gëzuar ditëlindjen. Uroj ta duash zemrën tënde”, shkruan ai ndër të tjerash.

Leave a Reply