Gazetari Mane zbulon bisedën me Tean pas fotografive me Beartin: Ishte e traμmatizμar…


Gazetari Bledi Mane ka zbuluar bisedën e parë që pati me Tean pasi dolën fotografitë e saj teksa shkëmbente puthje me Beartin, një nga ish konkurrentët e Përputhen.

Teksa ishte e ftuar në rubrikën “Tr0tuar” të emisionit “E diell”, Mane tha se kishin biseduar në rrjete sociale ku vuri re se Tea po përballej me një eksperiencë shokuese që po i shkaktonte an-kth.

“Emotive dhe fri-kacake. Herën e parë e kam takuar para disa muajsh tek grimi dhe herën e dytë në rrjete sociale pasi ishte eliminuar dhe gjithë flisnin për ndarjen. Pashë një Tea të traμmatizμar. Një Tea që po përballej me një eksperiencë të re që ishte shokuese.

U mundova ta këshilloja aq sa më jepej mundësia, t’ja lehtësoja atë an-kth që kishte në vetvete sepse për një vajzë kaq të re, imagjino të marrë mijëra mesazhe kër-cënμese ishte shokuese dhe vura re që Tea vazhdonte të ishte e fri-kësμar”, tha Mane./Top Channel

Leave a Reply