AIkooIi vesi i Teas? Ish-konkurrentja e “Përputhen”: Më mungon gota e verës!


Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sylon ishte e ftuar ish-konkurrentja e “Përputhen” Tea Trifoni, e cila rrëfeu eksperiecën e humbjes në peshë falë baIonit gas-trik. Ajo pranoi se përgjatë këtyre muajve ka humbur plot 15 kilogramë dhe se ka ndryshuar totalisht mënyrën e të ushqyerit.

“Kam ndryshuar totalisht mënyrën e të ushqyerit. Në fillim kisha merak dhe më pas e kuptova çfarë më bënte mirë e çfarë jo. Nuk konsumoj më brumra, as alk00l, konsumoj shumë supën dhe sallatën”, tregoi ajo. E ndërsa Bieta e pyeti se çfarë i mungon më tepër, Tea nuk ngurroi të përmendte gotën e verës.

Ajo gjithashtu zbuloi se është një amvisë e mirë dhe dhe pjata e saj e preferuar është tava me perime./Top Channel

Leave a Reply