Foto/ U përmend në “Përputhen” sonte, Shqipja regon dhe bën një paralajmërim


Mbrëmjen e sotme në “Përputhen” situata doli jashtë kontrollit mes Antonelës dhe Atdheut, kur ky i fundit u deturua të largohej nga emisioni dhe të njoftonte në Instagram se kishte gjetur paqen, pas largimit.

Mirëpo, gjatë debatit Antonela i tha se në “Përputhen Prime” ai i kishte hedhur karriken Shqipes dhe se shumë shpejt do të dalë videoja.

Mirëpo menjëherë pas emisionit, Shqipes i ka shkruar një vajzë “Të paska rr af Atdheu”, kaq mjaftoi që Shqipja t’ia nxirrte emrin dhe të reagonte edhe lidhur me situatën e ndodhur.

Cdo gje ka kohen e vet dhe mos me beni shume pyetje se nuk ju kam zhgenjyer asnjehere. Shume shpejt do te dalin edhe keto burracake.

Leave a Reply