(Foto) Ka dy fëmijë të rritur, por për linjat trupore Alketa Vejsiun e kanë zili dhe vajzat 20 vjeçe


Moderatoren e njohur Alketa Vejsiu jemi mesuar ta shohim gjithmone ne forme shume te mire trupore. Se fundmi ajo ka treguar per ndjekesit sekretin e saj.

Alketa ka publikuar ne “Instagram” disa video ku shfaqet duke u stervitur dhe me veshje sportive. Stervitja e ka ndihmuar qe ne gjithe keto vite te jete ne super forme trupore.

Moderatorja e njohur ka treguar se i kushton shume rendesi fizikut jo vetem per t’u dukur bukur por mbi te gjitha per te mbajtur nen kontroll shendetin e saj.

Pak kohe me pare ajo u shpreh se shpesh perdore edhe bicikleten per te bere nje shetitje ne natyre apo ben edhe vrap ne kodrat e Liqenit Artificial.

Rutina stervitore eshte mjaft e rendesishme per Alketen ne menyre qe ajo te jete gjate gjithe kohes ne forme te mire duke qene se eshte vazhdimisht e angazhuar me shume pune

Leave a Reply