FOTO/ “Jeton ne shpelle”. Njihuni me Julin, konkurenti me i ri ne perputhen


Ditën e sotme në emisionin Përputhen është futur një konkurent i ri, Juli. Ai i habiti të gjithë me prezantimin për veten, ku u shpreh se i pëlqen të udhëtojë dhe se udhëton në shpellë.

Juli është i njohur dhe aventurat e tij të shumëta dhe njihet si një person që udhëton shumë.

Ai shpesh ka dalë edhe nëpër media ku ka bërë jo pak bujë me udhëtimet e tij.

Ai u shpreh se nuk e kishte parë asnjëherë emisionin dhe se ja kishin sygjeruar.

Synimi i tij është që të gjejë një shpirt të lirë që ta shoqërojë atë në udhëtimet e tij.

Leave a Reply