Foto/ “Bëje sepse ata thanë që nuk mundesh” , Fifi tërheq vëmendjen e fansave në rrjetet sociale


Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, ka një vëmendje të shtuar nga fansat. Ajo publikon herë pas here foto në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Në postimet e fundit në rrjete sociale, Fifi shfaqet mjaft tërheqëse. Bukuroshja është shfaqur e veshur me një bluzë ngjyrë të ndezur, ndërsa ka aplikuar një makijazh profesional.

“Bëje sepse ata thanë që nuk mundesh”, shkroi këngëtarja krahas fotove të publikuara.

Leave a Reply