(Foto) Aktorja turke që ѕhqiрtarët e duan shumë ѕhрalllet një nga 10 femrat më të bukura në botë


Bollyinside’ një nga faqet më të njohura në Indi ka identifikuar 10 gratë myslimane më të bukura në botë.

Aktorja e njohur turke, Fahriye Evcen u rendit e 10-ta në listën e 10 grave myslimane më të bukura në botë.

Për të disatën herë aktorja bie në sy dhe në vëmendjen e të gjithëve me hiret dhe pamjen e saj.
Burak duhet të ndihet vërtet shumë me fat për bashkëshorten e tij. Ndërsa në vend të pare u përzgjodh Ameerah Al-Taweel, një filantrope arabe dhe ish-princeshë.

Leave a Reply