Fjolla Morina feѕton ditëlindjen dhe merr urimin e veçantë nga e bija, zbuloni ѕа vjeç mbuѕh


Këngëtarja Fjolla Morina është bërë kryefjalë e mediave pasi u arrestua disa muaj më parë nga policia. Ajo së fundmi është martuar me biznesmenin e njohur Fisnik Syla me një ceremoni madhështore në Maldive. Çifti janë në pritje të ëmbël dhe këtë e kuptuam nga barku i saj i rrumbullakosur.

Ditën e sotme Fjolla feston 42-vjetorin e saj, ku edhe pse nuk është më aktive në rrjetet sociale, nuk kanë munguar urimet nga familjarë, miq dhe fansa. Një nga urimet më të veçanta që këngëtarja ka marrë, është i vajzës së saj Lediana.

“Mami, nuk mund të tregoj se sa e bekuar ndihem duke të pasur ty në jetën time. Ti ke qenë atje për mua në çdo ulje dhe ngritje timen. Më ke frymëzuar dhe motivuar që të jem përfaqësimi më i mirë i familjes sonë. Gëzuar ditëlindjen shembulli im! Tdon Maca jote mami”, ka shkruar Lediana. /tvklan.al

Leave a Reply