Fjolla dhe Fisniku nuk pyesin për shtet, festojnë Shën Valentinin nga arratia (FOTO)


Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia. Pasi ajo u arra tis ndërkohë që ishte në arrest shtëpie, në një banesë me qira në Kukës.

Mirëpo, duke se Fjolla është moskokëçarëse ndaj bluve, pasi po jeton çdo moment pa frikë. Mbrëmjen e djeshme, ajo ka marrë një surprizë nga partneri Fisnik Syla, me rastin e Shën Valentinit.

Ai ka përzgjedhur një dhomë hoteli luksoz, të cilën e ka mbuluar me petale trëndafili të kuqe, ndërsa në shtrat ka realizuar një zemër. Ka qenë Fjolla që ka publikuar pamjet romantike në Instagram, ku vihet re edhe një vaskë plot me petale.

Leave a Reply