Fiton betejën me Кovid, Bora Zemani gati për t’u kthyer në “Për’puthen”


Moderatorja e dashur për publikun, Bora Zemani, ka zbuluar përmes një postimi në “Instagram” se është zyrtarisht e shëruar nga ko ronav irusi.

Bora e ka fituar betejën me Co vid, e tani të gjithë po presin që ta shikojnë në ekranin e Top Channel, duke moderuar emisionin “Për’puthen”.

“Zyrtarisht negative”, ka shkruar moderatorja e njohur krahas dy fotove që ka postuar në rrjetet sociale. Bora ka publikuar një foto të saj nga makina dhe një tjetër të gjithë ilaçeve që ka pirë gjatë kësaj kohe për ta luftuar virusin.

Fiton betejën me Co vid, Bora Zemani gati për tu kthyer në
Kujtojmë se prej disa ditësh, programin e moderuan konkurrentet e “Për’puthen” Ana Kauri dhe Antonela. Ndërsa dy ditë ishin vajzat e larguara nga programi, Melisa dhe Ana Lleshi.

Leave a Reply