Fisniku bën gjestin e pahijshëm, ia futë Fjollës duart tek ‘zogu’


Fjolla Morina ka ditë që ndodhet në Dubai me partnerin e saj Fisnik Sylën.

Qëndrimi saj disa ditësh ka bërë që këngëtarja të dashurohet në atë vend, gjë të cilën e tregoi sot, shkruan “Kosovarja”.

Që kur kanë shkuar në destinacionin më të vizituar nga artistët, Fjolla dhe Fisniku kanë ndarë momentë të ndryshme për ndjekësit e tyre.

Madje, jo rrallë edhe momente intime të cilat u komentuan tej mase në mediat rozë.

E si të mos komentohet kjo foto e çiftit, kur Fisi i futë duart tek ‘zogu’ i këngëtares?

Ndryshe, Fjolla vazhdon të mbetet një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar./Kosovarja/

Leave a Reply