FIet Tea: Gjyshi e dinte për Iidhjen me Beartin


Bearti dhe Tea zyrtarizuan lidhjen mes tyre. Mbrëmë ishte Bearti që nëpërmjet një videoje konfirmojë se dyshja po shijojnë romancën.

Ndërkohë sonte ka reaguar Tea.
Ajo ka publikuar një fotografi nga pushimet në Bogë ku ishte me Beartin.

21 vjeçarja nuk ka nguruar tu përgjigjet edhe pyetjeve të ndjekësve.
Njëri prej tyre e ka pyetur për mendimin e gjyshit të saj për Beartin. Disa herë në program, Tea kishte thënë se ishte gjyshi i saj ai që nuk pëlqente Andin.

“E dinte” është përgjigjur shkurt Tea.

Leave a Reply