Festoi Shën Valentinin me bashkëshortin, çfarë mori vëmendjen në fotot e Adelina Tahirit (FOTO)


Adelina Tahiri ka shijkuar mbrëmjen e djeshme darkën e Shën Valentinit me bashkëshortin ku nuk ka nguruar të publikojë edhe foto ku vemëndjen e merr gjoksi i ekspozuar i saj.

Këngëtarja në postimet që kishte bërë në Instagram nuk publikoi asnjë fotografi të Serjozha Markov dhe nuk dihet arsyeja e kësaj pasi që Adelina nuk e fsheh bashkëshortin shpesh herë publikon fotografi me të.

Rikujtojmë se, në fillimet e lidhjes ajo nuk kishte publikuar asnjëherë ndonjë imazh më të si rezultat i dallimit në moshë.

Kujtojme se Adelina Tahiri me Serjozha Markov nga martesa e tyre kanë një fëmijë.

Leave a Reply