FËMIJËT I BËJNË URIMIN MË TË BUKUR MEDËS

Këngëtari Meda sot feston ditëlindjen.

I dashuri dhe i shumëkërkuari nga publiku mbushë 41 vite jetë.

Padyshim në ditë të tilla urimet më të mira e më të përzemërta vijnë nga familjarët.

Janë katër fëmijët e Medës ata që urojnë sot babain me anë të instagramit të nënës së tyre Lules.
“Urime babi jonë ma i miri ne bot te duam pa fund.

Ishalla 100 vite pran nesh”, ky është urimi nga tre djemtë dhe vajza e Medës./Kosovarja/

Leave a Reply