“Femër që rri me këmbët haрur”/ Вlerimi e “fëlliq” keq pasi u fikën kamerat, Antonela mbуllet në tualet


Puntatën e djeshme në Për’puthen pati një përplasje të ashpër mes Blerimit dhe Antonelës. Që në fillim të emisionit pati kunja të vazhdueshme mes tyre dhe Bora kërkoi që ata të bënin një takim 4 minutësh. Mes shumë debateve, ata pranuan, por që në fillim Antonela e la takimin dhe u shpreh e revoltuar: “S’dua t’i shoh sytë”, referuar Blerimit.

Ajo tha se është ndjerë e ofenduar prej tij dhe Antonela u shfaq shumë e prekur e kërkoi të largohej nga studioja. Blerimi nga ana e tij u shpreh se dhe Antonela e ka ofenduar disa herë dhe i kërkoi falje, por shtoi se ajo bën rolin e vik timës.

“Mos luaj rolin e vik timës. Kjo më ka ofenduar disa herë mua, por unë nuk i kam thënë asgjë. Edhe kjo më ka thënë në prapaskenë mbylle gojën. Kjo i fillon gjithmonë sh erret, sepse ose është xheloze ose do të më sulmojë me çdo kusht.

Kjo më ka su lmuar gjithë kohës, unë nuk do rri me gojën mbyllur, do i kthej përgjigje. Unë nuk dua t’i bëj njerëzit të ndihen keq dhe nëse ajo është prekur i kërkoj ndjesë. Nuk kam pasur si qëllim ta ofendoj, ishte thjesht një batutë në muhabet e sipër. Megjithatë unë nuk besoj se Antonela është prekur”, tha Blerimi.

Mirëpo para se të ndodhte ky takim, ata të dy kanë pasur një përplasje tjetër mes tyre, që nuk është transmetuar në televizion.

” Sipas Iconstyle”, teksa ishin në publicitet, Blerimi ka ofenduar Antonelën duke i thënë se është si ato femrat që “rrinë me këmbët hapur”. Për shkak të këtyre fjalëve, Antonela është larguar e përlotur nga studioja dhe ka kërkuar që të mos e ndjekë askush pas. Mirëpo Atdheu, me të cilin ajo e ka rregulluar tashmë marrëdhënien, i ka shkuar pranë për t’i dhënë mbështetje.

Antonela është mbyllur në tualet dhe është shprehur se është ndjerë e ofenduar, pasi në një farë mënyre Blerimi e ka cilësuar si një femër të ulët. E gjithë kjo situatë e ndodhur pas fikjes së kamerave, duket se çoi në acarimin e të dyja palëve.

Leave a Reply