Fatjoni tha do ta pështyj në fytyrë/ Melisa i kthen reston: Ty s’të llogaris


Ish-konkurrenti i Për’Puthen, Fation Kuqari ka qenë i ftuar së fundmi në Glamour Zone ku ndër të tjera ka bërë një dek laratë tejet të f ortë për ish-konkurrenten Melisa Lleshi.

Teksa moderatorja Ester Bylyku e pyet se cila është konkurrentja që do ta p ështyje në fytyrë, Fationi pa ng urruar u shpreh “Flokëkuqja”, pra Melisa.

Pas kësaj deklarate të tij,ka ardhur dhe reagimi i Melisës, e cila në një video në Instastory ka shfaqur momentin kur debatoi me Fationin teksa ishin pjesë e Për’Puthen dhe me gjeste i tregoi se nuk merret më me të. Mesa duket e njëjta përgjigje vlen edhe sot për Fationin

Leave a Reply