“Fanset më dërgonin foto intime, ngrinin shalën dhe…”, Fation Kuqari: Më iku truri


Ish-konkurenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, i njohur ndryshe si “beqari më i kerkuar i momenit”, ka qenë i ftuar në “EXPULS” në “RTV Ora”. Fationi u vendos përballë shumë pyetjeve nga gazetari Ronaldo Sharka, ku shumë thashetheme dhe detaje që nuk i kishim ditur, u sqaruan në studion e EXPULS.

Fationi tregoni se merr shumë mesazhe nga fansat, madje edhe foto e video intime. Këto, sipas tij, kanë ardhur pas momentit, kur Fationi i tha Anës “Të hengsha shalën.”

“Ishte ajo koha kur i thashë Anës të hëngsha shalën, fillonin të gjitha gocat ore, ngrinin shalën dhe më dërgonin foto video, ngrinin shalën dhe ma tregonin. Më iku truri. 1 muaj ky muhabet”, tregoi ai.

Leave a Reply