Familja Vula në zi: Ledri hμmb personin e shtrenjtë


Sot është ditë zie për familjen e reperit shumë të dashur për publikun, Ledri Vulës. Reperi ka hμmbμr një nga personat e tij më të shtrenjtë, gjyshin. Lajmin e hi-dhur e ka dhënë vetë Ledri dhe mamaja e tij, Xheraldina përmes postimeve në Instagram.

“Kurr ma ne pre- hnin tond gjysh”, shkruan Ledri në postimin e tij teksa ka marrë ngμshëllime të shumta nga miqtë. Ndërsa Xheraldina ka postuar një foto të të atit duke shkruar fjalë shumë preekëse. “Baba jem i miri, sot t’i m-bylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi.

Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht:
V0rr- imi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te p- ame nuk ka. Ngμshellimet i pranojme me sms dhe telefonata”.

Leave a Reply