Fajton Kuqari TR0NDlT rrjetin: Tea dhe Bearti janë…


Tea dhe Bearti janë çifti i parë i emisionit më të ndjekur në shqiptari, “Përputhen” 2. Ato vazhdojnë ta shijojnë lidhjen e tyre krah njëri-tjetrit mes Prishtinës dhe Kosovës. Çifti shumë i përfolur ishin të ftuar në premierën e fundit të Përputhen Prime ku folën për dashurinë e tyre dhe treguan që i kishin sqaruar mosmarr-ëveshjet me produksionin.

Tea dhe Bearti u pyetën nga moderatorja Bora Zemani për planet e së ardhmes por ato u përgjigjën se ndjeheshin mirë me njëri tjetrin, më të dashuruar se kurrë dhe për fejesë ose martesë ishte ende herët.

Detaj tjetër interresant ishin p-uthjet dhe shikimet që çifti bënte herë pas here gjatë qëndrimit në kulltuqet e opiniomnistëve ku nuk linin moment pa e dem ostruar dashurinë e madhe që ndjejnë për njëri-tjetrin. Dalja e tyre në Përputhen Prime surprizoi shumë publikun dhe fansat sepse ato u rikthyen pikërisht në studion ku lindi pëlqimi midis tyre. Fationi reagon pas skan-dalit Tea dhe Beart.

Për çiftin e parë të “Përputhen” 2 ka bërë dhe një koment shumë interesant ish-konkurrenti shumë i dashur nga publiku, Fatjoni. Ai i është përgjigjur një fansi në profilin e tij në Instagram se çfarë mendonte për çiftin Tea-Beart. Fatjoni tha se pret nga ato lajme 9-mujore që kishte dëmethënie se priste një fëmijë nga ata.

Duke qenë se Tea dhe Bearti janë një çift i ri, kjo mund të jetë thënë në formë shakaje nga ana e Fationit por kur rë mos thuaj ku rrë.

Leave a Reply