LAJMI I FUNDIT/ Exit Рoll-i në Toр Channel, PD-LЅI fitojnë zgjedhjet, 50.4%

Top Channel ka publikuar rezultatin e parë të Exit Poll-eve të zgjedhjeve parlamentare.

Gazetari Baton Haxhiu tha se surpriza është në Tiranë, Elbasan dhe Vlorë.

“Surpriza e parë është në Tiranë, Elbasan dhe ndoshta edhe në Vlorë. Mos të ngremë shumë kureshtjen. Të shkojmë me rezultatin në vend. Fiton opozita”, tha Haxhiu.

Leave a Reply