“Është e lidhur”, Eri nxjerr “zbuluar” Ana Kaurin


Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Eri ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Express Rozë”. Ai i tha të gjitha rreth programit dhe rreth konkurrentëve (apo ish-konkurrentëve).

Eri deklaroi se pothuajse të gjitha vajzat e “Përputhen” kanë lidhje jashtë programit. Ai përmendi Ana Kaurin, duke thënë se ajo ka qenë më e shtirura ndër të gjitha.

“Më fake ka qenë Ana2. Kuptohej që ishte e lidhur jashtë emisionit. Kur futej në studio, as nuk të fliste as nuk të pershëndeste. As nuk i hante fare, pastaj bënte si e mirë, qeshte”, tha ai.

Eri u shpreh se Ana është e lidhur që prej dy-tri vitesh me një djalë. “Këto vijnë në “Përputhen” veç për famë”, tha ish-konkurrenti.

Leave a Reply