Eri i Рërрuthen gjen daѕhurinë, kuѕh ëѕhtë vajza e njohur që e ѕhoqëron

Eri Aga është një nga ish-konkurrentët më të komentuar të Përputhen.

Ai doli nga emisioni beqar, por mesa duket e ka gjetur dashurinë jashtë emisionit.

Në fotot ekskluzive të siguruara nga meganews.al, Eri shihet në shoqërinë e një biondeje, në momente intime me të.

Mega News ka zbuluar se vajza në fjalë është është Ina Muriqi, konkurrente tek emisioni i dashurisë në Kosovë, “It’s my Love” i moderuar nga Valon Maloku.

Asnjëri prej tyre ende nuk ka konfirmuar lidhjen e tyre.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Leave a Reply