Era Istrefi bën namin me fotot e fundit, nxjerr më shumë se duhet (foto)

Era Istrefi është bërë ‘e gjallë’ në rrjete sociale dhe u sigurua që të marrë gjithë vëmendjen.

Këngëtarja u shfaq e veshur me një palë xhinse e këmishë të bardhë shumë të shkurtër, në të cilën nxori tërësisht gjoksin.

Teksa po merrte poza joshëse para pasqyrës, Era nuk e kishte problem ta ekspozonte gjoksin dhe e mbuloi atë me një emoji zemër.

Përveç kësaj, Era provokoi edhe me këmbë të hapura, teksa e gjithë vëmendja ishte tek barku i sheshtë i saj dhe gjoksi i ekspozuar. Këtë kosutm, artistja e kombinoi me atlete të bardha dhe çantë gri, ndërsa kishte lëshuar flokët në kraharor.

Leave a Reply