Enca nga Dubai thotë se nuk ka nevojë për të dashur sepse i ka dy


Enca po qëndron së fundmi në Dubai.Përmes një videoje të publikuar në storien e saj në Instagram, artistja shqiptare tregoi se shumë shpejt do publikojë projektin e dytë për vitin 2021.

“Zemër”, mban titullin kënga që Enca e paralajmëroi për 2.3 milionë ndjekësit teksa në video shkroi edhe pak nga teksti i këngës.“S’kom nevojë për boyfriend se i kom dy copë knej. Unë e kom një biond dhe një t’zi si ti s’ma thejn”, ka shkruar Enca në video.

Leave a Reply