Emri i saj nuk është Bora! Për herë të parë moderatorja e njohur e Top Channel flet për të fshehtat e jetës së saj që nuk i dinim!


Sot është ndër moderatoret më të njohura dhe shumë të dashura për publikun, bëhet fjalë për Bora Zemanin. Por, e dinit që kjo nuk është emri i vërtetë i moderatores. Ajo na ka zbuluar se ajo quhet Borana dhe ka treguar personin që ia ka vendosur emrin.

Në një intervistë për ‘Revistën Class’, Bora Zemani ka treguar disa të fshehta, që askush nuk dinte rreth saj. Ndër të tjera ka zbuluar se në fakt emri i saj është Borana dhe pas këtij emri qëndron një histori tepër e veçantë.

Duke qenë se ka lindur në janar mamaja e Borës kishte parë në atë kohë në ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ja vendosur emrin vajzës së saj.

Leave a Reply