Elvisi s’lë gjë pa thënë për Anën/ Ajo duhet të heq dorë nga ato mendimet që është…


Elvisi dhe Ana janë dy nga personazhet e Për’puthen, të cilët sapo kanë filluar kunjat me njëri-tjetrin pas kërkesës për takim që Loco i bëri Sindit, pa u transmetuar takimi i tyre.

Sëfundmi, Elvisi është përgjigjur pyetjes se kur do dalë në takim me Anën, dhe përmes kësaj ai e ka cilësuar atë si një vajzë e cila mendon se është perëndeshë.

Ndër të tjera, ai është shprehur se nuk ka as hatërmbetje dhe as mllef ndaj Anës, por thekson se kjo e fundit i ka këto të dyja.

Leave a Reply