Elvisi reagon me dy fjalë pas fotove të Teas me Beartin (F0T0)


Tea ka befasuar të gjithë duke u shfaqur në momente intime me Beartin, ani pse doli si e Për’puthur me Andin nga emisioni.

Por, sa ishte në emision, ajo kishte pasur disa takime me Elvisin, për të cilin ishte shprehur se e pëlqen.

Me t’u publikuar fotografitë e Teas me Beartin, të cilat bënë xhiron e rrjetit, ka reaguar edhe Elvisi.

Me anë të një postimi, ku shfaq një prej atyre fotografive ku dyshja po shkëmbenin puthje dhe thotë se nuk e kishte menduar që do ta falënderonte publikisht Tean.

“Se kisha mendu kurr qe do falenderoj publikisht Tea Trifoni qe zgjodhi Andin, po ai moment erdhi…”, shkruan ai.

Leave a Reply