Elvisi iku dje nga Për’puthen, Sindi prek me fjalët: Thashë në të mirë dhe keqe, askush nuk mundet ai mbetet për mua


Elvisi njoftoi largimin nga “Përputhen” në puntantën e djeshme të këtij emisioni. Deri tek ky largim erdhi si pa sojë e një de bati të ashpër që u zhvillua në studio, pas një postimi që ai e bëri në rrjete sociale.

Sindi dhe Elvisi japin puthje dhe përqafime, ai e pranoi: Jam vetëm për Sindin këtu

Para se të largohej, Elvisi kishte deklaruar që në emision është vetëm për Sindin, andaj kjo e fundit ka disa fjalë për t’i thënë për të.

Sindi thekson se Elvisi është ndër personat më të veçantë që e ka njohur në këtë reality-shou, ndërsa i uron të gjen atë që meriton.

“Me ne kte foto kur e ke hedhur ke shkruajtur ne te mire dhe ne te keqe. Eh, jo me kot zgjodha kete foto, sepse ishte dita kur ishe i vetmi qe me dole ne krah kur te gjithe keta feminista duke filluar nga opinionisti i jone i dashur mendoj se nje batute s*ksis te kundra nje femre ishte ok. Perpos kesaj vazhdoi ta mbeshteste kete batute edhe me instagramin e tij si ne rastin tend. Por kur temat e tilla vijne per njerezit real dhe te drejt aty ne su lmo hemi dhe perpara nje publiku dalim arrogante dhe negative. Per te gjithe ata qe ste njohin une po them kete, qe ti je shembulli perfekt i rinise shqiptare qe edhe pse nuk mund ta kene pasur te gjithe mundesine per tu shkolluar prap mbeteni inteligjente dhe te afte te perballoni gjithçka.

Dije se per mua do te mbetesh nje nga, dhe mbaste personi me i vecante qe kam pasur nderin ta njoh ne ate reality-show. Askush nuk arriti te te hedhte balte mbi imazhin tend edhe pse u perpoq deshperimisht se ti ke qene dhe je me reali aty perpos personit me inteligjent dhe i kulturuar. Uroj te gjesh ate qe ti meriton!”, shkruan Sindi.

Leave a Reply