EgIi tregon mаrrēdhēηíen me nënën e OIsit, ja si e thērret


Egli dhe Olsi Bylyku janë kthyer tashmë në një ndër çiftet më të dashur e që kudo shihen bashkë. Sot për Olsin ishte një ditë e veçantë pasi e ëma festoi ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime nënë, të do maçoku shumë”, e uroi Olsi të ëmën. Ndërsa Egli publikoi një foto të të dyjave së bashku dhe zbuloi se me përkëdheli i thërret vjehrrës lule.

“Gëzuar ditëlindjen lule, e festofsh 100 të tjera të bekuara! Me fat që të kemi!”, shkruan Egli.

Leave a Reply