E veѕhur si ѕulltaneѕhë, Leonora Jakuрi mahnitë në imazhin e fundit

Leonora duket mahnitëse në fotot e fundit.Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër emrat më të dashur të skenës muzikore shqiptare.
Artistja nuk është shumë aktive me këngë të reja, por fansat nuk i harron duke sjellë fotografi vazhdimisht në rrjete sociale.

Leonora është emër i kërkuar edhe si imazh i shumë kompanive, ajo së fundi ka realizuar një kampanjë për një kompani vendore.Në fotografitë që i ndau nga kjo kampanjë, ajo shfaqet e veshur si sulltaneshë, me fustan e aksesorë në stilin e sulltaneshave.

Dukja e këngëtares është pëlqyer nga ndjekësit e saj, të cilët e komplimentuan për këtë paraqitje.Sa i përket jetës private, Leonora ka treguar se është në lidhje dashurie prej vitesh dhe pret që së shpejti ta kurorëzojë dashurinë me martesë.

Leave a Reply