E tha vetë s’jam direkt për s*ks, por po u ndez llamba e kuqe…/ Lulin 64 vjeçe e la minifundi në baltë, i doli…


Që me hyrjen e saj në ”Për’puthen” Luljeta nga Fieri 64 vjeçe tregoi se ajo është një natyrë pa kompleke. Po ashtu të gjithë e kemi parë se Luli vishet si vajzë e re.

Epo në puntatën e fundit të ”Për’puthen” plus 40 minifundi e la pak në baltë, Lulin pasi teksa filste për debatin midis Naumit dhe Linditës, ajo për pak i tregoi të gjitha.

Më pas Luli e mori situatën shpejt në kontroll dhe vendosi dorën para. Deri më tani Luli nuk ka zhvilluar ndonjë takim, por edhe si tha ajo vetë pret një djalë me muskuj.

64-vjeçarja nga Fieri u bë shumë e njohur edhe për shprehjen ”Nuk jam direkt për s*ks po nuk pyes unë po m’u ndez llamba e kuqe.”

Leave a Reply