E tha se plasëm! Ledjana d.jeg Antonelën bën publikisht deklaratën e fortë për Mevlanin


Trinomi Ledjana – Mevlan – Antonela ka marrë vëmendjen e të gjithëve në Përputhen.

Sa më shumë Mevlani tregohet i afërt me Antonelën, aq më shumë xheloze bëhet Ledjana.

Mirëpo, kjo e fundit nuk e pranon dhe nuk e ka pranuar deri tani se në emision është vetëm për Mevlanin.

Por, shpesh mimikat dhe gjestet e tradhtojnë, duke u shfaqur mjaft e dobët para tij.

Ditën e sotme, Ledjana ka befasuar me një postim në porfilin e saj në Instagram, shkruan meganews.al.

Në një foto të postuar me Mevlanin, ajo shkruan:

“Me ty krah meje, çdo ditë është e bukur”.

A mos duhet të presim ndonjë deklaratë të Ledjanës tani në Përputhen?

Mbetet për t’u parë.

Leave a Reply