E shtuna familjare, Arbana Osmani merr surprizën më të ëmbël nga Joni


Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka shkuar këtë mëngjes në Bogë me familjen. Atje ajo është surprizuar nga vogëlushi Jon, i cili padyshim ia ka bërë ditën më të bukur.

Ai ka mbledhur lule për të dhe ia ka dhuruar. Arbana ka publikuar një foto në rrjete sociale krahas së cilës ka shkruar “Gjejeni kush i mblodhi lulet më të bukura për mua këtë mëngjes”.


Më pas ajo ka ndarë një video të vogëlushit me lule në duar, duke treguar se ai fshihet pas surprizës.

Leave a Reply