E rēηdē në Fier! Burri ‘V R E T’ me Тhíkē Вashkëshorten


Një ngj-arje e r-ëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, ku burri ka vr- arë me th- ikë bashkëshorten e tij. Demokrat Medinaj, 29 vjeç është larguar ndërsa po punohet për kapjen e tij. V- iktima identifikuar si Irvana Medinaj.

Fier Informacion paraprak
Sot rreth orës 17:20, në lagjen “Sheq i Madh”, në banesë, shtetasi D. M., 29 vjeç, ka g0ditur me mjet të mp- rehtë( th- ikë), bashkëshorten e tij, shtetasen I. M., e cila ka nd- ërruar jeеttë. Janë ngritur pika kontrolli në hyrje dalje të qytetit dhe po punohet për kapjen e auto- rit i cili është larguar nga vend ngj- arja. Grupi he- timor po punon për zbardhjen e plotë të rreth- anave të ngj- arjes./Top Channel

Leave a Reply