E pyesin se kush mendon se do të dal çift nga “Për’puthen”, Fationi habit me përgjigjen


Ish-konkurrenti i programit është pyetur nga fansat e tij se kush mendon se do të dal çift nga “Për’puthen”.

Fation Kuqari ka bërë tag Arjan Konomit duke shkruar se ai bashkë me televizionin Top Channel do dalin duke e shoqëruar postimin me emotikona duke qeshur.

Ndryshe, së fundi në program kanë ndodhur debate të ashpra mes konkurrentëve dhe opinionistit Arjan Konomi.

I gjithë debati ka ndodhur si pasojë e një postimi që kishte bërë Loco në Instagramin e tij.

Leave a Reply