E pranoi vetë ajo, zbulohet lidhja e Jasminës me këngëtares së njohur shqiptare (Foto)


Jasmina e Perputhen para pak kohesh tregoi se e vogel ka kenduar por ka problem te kendoj ne publik.

Ajo gjithashtu ka treguar se vjen nga nje familje muzikantesh. Pak me pare ne Instastory ajo ka publikuar nje video te Altin Shires.

Perbri kesaj shkruan: Jasha zio.

Ajo dhe Altin Shira jane kusherinj se bashku dhe kete fakt Jasmina e ka treguar vete.

Leave a Reply