E papritur! Jasmina e Për’Puthen bën ndryshimin e madh, nuk do e njihni më (Foto)


Jasmina është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”. Ajo është shumë e ndjekur dhe në rrjete sociale, ku me një postim të bërë së fundmi ka treguar se ka bërë një ndryshim

Konkurrentja i ka lyer flokët me blu dhe lejla të theksuar. Ky ndryshim është pritur mirë nga ndjekësit, por edhe nga Andi. “Calebi’, i ka komentuar ai, shoqëruar me një zemër.

Leave a Reply