E njihni këtë vogëlushe? Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura në Shqipëri dhe ka shumë para


Jo të pakta janë rastet kur personazhet publikë bëhen nostalgjikë dhe ndajë në rrjetet sociale foto nga fëmijëria e tyre. Të njëjtën gjë ka bërë sëfundmi edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të rrallë nga fëmijëria. Dhurata shihet me flokë disi kaçurrela në ngjyrë çokollate dhe me një buzëqeshje të madhe në fytyrë.

“Hehhehehe”, ka shkruar ajo krahas fotos. Kujtojmë se kënga më e fundit nga Dhurata mban titullin “Harrom” dhe është publikuar tre muaj më parë. Sot numëron mbi 24 milionë klikime në Youtube

Leave a Reply