E njihni dot këtë vogëlushe? Sot është një ndër moderatoret më të famshme në Shqipëri


Moderatorja e njohur Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto të ndryshme.

Së fundmi Kiara na ka treguar një foto të disa viteve më parë, kur ishte një vajzë e vogël. Nga fotografia mund të themi me bindje se në portretin e Kiarës nuk ka ndryshuar thuajse asgjë dhe se vazhdon të ketë të njëjtat tipare të ëmbla dhe sot.

Ajo shihet me flokë të shkurtra dhe me një buzëqeshje të ëmbël. “Pita Pata” shkruan Kiara në postimin e saj.

Leave a Reply