E keni njohur me pare? Kjo eshte bashkeshortja e Ardit Gjebreas, nuk keni per ta besuar se cfare pune ben ajo…


Anila Gjebrea eshte shume e mire e sjellshme, dashamirëse, e çiltër dhe plot pozitivitet, Anila është ndër të paktët njerëz që të
mbushin me shpresë me besim dhe të bëjnë të mendosh se bota është e bukur.

Ajo eshte e lumtur me Arditin dhe kane dy femije bashke Joni dhe Ana.Anila qendron pas kamerave dhe shmang deklaratat ne media dhe ruan jeten e saj private.

Puna e saj eshte te ndihmoj Arditin ne Kenga Magjike dhe te E Diela Shqiptare. Ajo eshte krahu i djathte i Arditit dhe eshte gjithmon me ate prane tij pas kuintave. Ne i urojme jete te lumtur se bashku me familjen e tyre te madhe.

Leave a Reply