E harroi Anën dhe Meliѕën kaq shpejt/ Fatjon Kuqari i lidhur me modelen suреr të bukur: Beb рra!


Fatjon Kuqari ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë pasi ishte një nga konkurrentët më fortë dhe të pëlqyer në emisionin “Përputhen”.

Ai u largua nga emisioni, pas zënkës me njërin prej konkurrentëve të rinj, Erin, me të cilin pati një përplasje që degradoi në sharje dhe ofendime.

Pak orë pas elem inimit ai lajmëoi fansat në rrjetet sociale se ishte dor ëhequr nga emisioni pasi nga gjërat që po ndodhnin po dilte nga vetja.

Menjëherë pas daljes së tij, ai ka qenë sërish në qendër të vëme ndjes, pasi këngëtarja Fifi e bëri tag në këngën e saj më të re Man iak”, duke na zbuluar se do të bashkëpunonte me të.

Por së fundi ai ka tërhequr më shumë vëmendje pasi modelja se ksi Trejsi Sejdini i ka bërë tag në një nga psotimet e saj. Ajo ka publikuar në instastory atë që i ka shkruar Fatjoni, “O fëmijë i llastuar”, ndërsa modelja ka publikuar një video shumë se ksi dhe krahas shkruan “Bebwww praaaa”.

Leave a Reply