E emocionuar, Lori Hoxha përlotet kur dëgjon këtë lajm për London Noor

Lori Hoxha ka një arsye shumë të bukur pse është e lumtur sot. Trashëgimtarja e Top Channel ka postuar në Instastory një video ku shfaqet në makinë dhe dëgjon çfarë i kanë shkruar zyshat London Noor-it në mbarimin e shkollës.

“Unë duke dëgjuar çfarë i kanë shkruar zyshat London në mbarimin e shkollës”, ka shkruar Lori krah videos ku shfaqet e përlotur dhe shumë e emocionuar që dëgjon komente pozitive për nipin e saj.
Lori ka treguar shpeshherë se me vogëlushin ka një raport shumë të veçantë, si dy shokë.

Leave a Reply