E bujshme! Andi befason Jasminën, ngrihet dhe i jep një puthje pasionante!


Mbrëmja e sotme në Përputhen Prime ka sjellë jo pak surpriza. Sindi u rikthye në emision pas një jave pezullim për shkak të debatit me Julin dhe Mevlanin.

Ndërkohë një episod që bëri bujë së fundmi ishte edhe surpriza që Andi i bëri Jasminës.

Ai u ngrit nga karrigia, shkoi të merrte një kuti dhe iu drejtua Jasminës duke i thënë të bëjë zgjedhjen e saj. Më pas ai e puthi në buzë dhe ky veprim i shtangu të gjithë në studio.

Leave a Reply