E рарritur: Antonela “e tradhton” Atdheun, del рër darkë me Fationin

Konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Antonela Berishaj, kohë më parë kërkoi rikthimin në emision të konkurrentit nga Kosova, Atdhe Xheravina. Pas rikthimit të tij, dyshja zhvilluan disa takime së bashku.Por para disa javësh, Antonela ishte kapur ‘mat’ nga disa ndjekës, duke u futur në makinën e ish-konkurrentit, Fation Kuqari.

Në fillim, konkurrentja kishte postuar një vajzë tjetër në rrjetin social “Instagram”, duke treguar që nuk ishte ajo, por në intervistën për aplikacionin e “Për’puthen”, ajo kishte treguar të gjithë ngjarjen.

Antonela tregojë që Fationin e ka mik dhe se ai i ka dhuruar një palë syze, për t’i bërë reklamë dyqanit të tij.Ndërsa, të martën mbrëma Antonela postoi disa video, teksa ishte duke darkuar, ku vërehej edhe Fationi e disa miq të tjerë.

Leave a Reply