E аkūzoi para të gjithëve se ajo nuk ishte e vi*gjër, vajza shqiptare bën reagimin prekës /Mesazhet

Disa orë më parë një djalë i ri i shkroi “Joq”, duke ndarë historinë e tij dhe të të një vajze me të cilën ai kishte pasur marr_dhënie. Djali shkroi se ai ishte emigrant dhe se kishte 6 vite që jetonte jashtë Shqipërisë. Para tre vitesh, ia njihet me një vajzë në rrjetet sociale dhe pasi vjen në Shqipëri e takon atë dhe kalojnë një natë në hotel.

Vajza siç tregon, ai i kishte thënë se ishte e vi*gjër, gjatë aktit in_tim ajo kishte pasur gj_akde_rdhje, por kur ai kishte shkuar në banjë vajza kishte fotografuar çarçafin. Kaq duhej që djalit në fjalë t’i lindnin dyshimet se vajza nuk ishte e vi*gjër.

Mesazhi i plotë: Joq përshëndetje. Une jam e fejuara e atij djalit qe ju shkruajti pak me pare dhe kishte dyshime mbi vi*gjerine time. Me vjen shume rende t’ju shkruaj pasi ky eshte nje problem qe zgjidhet privatesisht mes çiftit dhe jo me popullin mbare por e ndiej si detyrim ndaj vetes te sqaroj nja dy- tre gjera pasi lexova shume komente fyese per mua.

Eshte e vërtete qe me djalin jam njohur ne fb, nuk jam as e para dhe as e fundit. Kemi 4 vite qe njihemi. (3 vite e gjysem lidhje dhe 7 muaj fejese pothuajse) Vetevetiu rrodhen gjerat dhe e gjetem veten te dy ne nje lidhje. E prita, cdo dite, cdo lindje dhe perendim dielli, e prita dhe nuk u lodha kurre. Ndieja shume per te, shume.

U be pjese e imja, na zinte gjumi me kufje ne vesh duke degjuar frymemarrjen e njeri-tjetrit dhe po njesoj zgjoheshim. E kam hu’mbur babane kur isha shume e vogel, dhe ai djale ishte i vetmi qe plotesonte ate qe me mungonte. E kisha shok, shokun e jetes, mik, baba, e kisha gjithcka. E doja me shpirt.

Erdhi ne shqiperi dhe u takuam. 2 here ka ndiere lumturine me te madhe zemra ime, heren e pare kur mora mbesen per here te pare ne krahe dhe heren e dyte kur perqafova ate djale. E them me plot gojen qe isha vajza me e lumtur ne bote ne krahet e tij.

Po, shkuam ne hotel, kryem mar*dhenie, por jo pas 3 ditesh sic thote ai. Familjet tona ishin ne dijeni te lidhjes tone qe pas vitit te pare. I kisha takuar familjaret e tij dhe ai vellain tim. Djali ka ardhur tek shtepia ime, takoi nenen time dhe familjaret e mi pas disa ditesh dhe prej aty ikem bashke drejt shtepise se tij. Kemi fjetur shume dite bashke, pa kryer mar*dhenie.

E kam shtrenguar ne gjirin tim sikur te ishte nje femije, me dilte gjumi naten dhe e puthja lehte ne faqe dhe i lutesha zotit per te dhe e falenderoja per mrekulline qe me fali. Mar*dhenie kemi kryer pak dite para fejeses. Naten e pare qe tentuam nuk mundem sepse kisha tme*resisht shume dh_imbje. Diten e dyte me tha “sonte s’do shpetosh, me z0r do ta bej”

Diten e dyte qe e provuam do ja tregoj v*arrit kur te v_d_es se cfare dh_imbjesh kam patur. Kisha shume hem0ragji, 3-4 dite me mbrapa nuk me ka pushuar hem0ragjia. Ne moment qe i fejuari ngrihet per te shkuar ne banje, une, me pafajsine me te madhe ne bote, i bera nje foto carcafit sepse u ndjeva krenare per veten time qe ju d0rez0va me nder njeriut qe doja me shpirt .

Leave a Reply