Duket ѕi në të njëzetat, e pabeѕuеѕhme ѕа vjeç mbuѕh ѕоt Diellza Kolgeсi


Ish-missi i njohur, Diellza Kolgeci feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat. Jeni kuriozë ta dini sa vjeç ka mbushur?

Sot Diellza ka mbushur 42 vjeç, mirëpo pavarësisht moshës nuk ka ndryshuar asgjë që nga koha kur ajo u shpall miss në moshën 17 vjeçare. Ajo vazhdon të ruajë freskinë e fytyrës dhe linjat trupore.

Leave a Reply