Do të befasoheni së kush ia bën fotot ‘hot’ për instagram Gjyste Vules


Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Mal të Zi po vazhdon ta ketë simpatinë e njëjtë të publikut qysh nga fillimi i karrierës.
Flasim për Gjyste Vulen këngëtaren e shumë kërkuar edhe për mbrëmje muzikore e sidomos mbrëmjeve të verës.

Pavarësisht faktit se është nënë e dy fëmijëve, Gjystja ende vazhdon të duket aq joshëse dhe e zjarrtë sikur një 20 vjeccare.
Kemi parë shpesh imazhe të shumta të këngëtares në instagram, por asnjëherë nuk n aka shkuar mendja se fotograf është djali saj Besi.

E sot këngëtarja e ka zbuluar për herë të parë./Kosovarja/

Leave a Reply